Авто

Mercedes-Benz влаштує розпродаж дилерських центрів в Європі

Mercedes-benz

Як повідомляє видання Automotive News Europe, німецький автовиробник має намір продати 25 власних дилерських центрів Mercedes-Benz в Європі: вони розташовані переважно в Бельгії, Іспанії, Великобританії та кількох інших країнах.

В результаті операції компанія планує виручити як мінімум один мільярд євро – по 30-40 мільйонів за кожного дилера. Покупцями підприємств можуть стати як незалежні дилерські холдинги, так і приватні інвестори.

Крім того, автовиробнику потрібні гарантії, що забезпечують збереження робочих місць для співробітників дилерських центрів — в даний час там працює близько 2800 чоловік.

Читайте також:  Патрульна поліція України отримала пікапи Isuzu D-Max

У переговорах з потенційними покупцями першочергова увага приділяється довгостроковим планам розвитку і, звичайно ж, продовженню діяльності дилерських підприємств Mercedes-Benz.

Продаж центрів, на думку аналітиків, дозволить автовиробнику не тільки швидко заробити, але і знизити витрати. Виручені гроші, швидше за все, будуть витрачені на інвестиції в розробку і виробництво електромобілів.

Версію від AMG першої з мерседесівських електрокарів отримає модель EQS-дебют “зарядженої” версії відбудеться в кінці 2021 або на початку 2022 року.