Авто

Ford випустить компактний і дешевий електричний пікап

Ford

Генеральний директор Ford Джим Фарлі натякнув на створення цілого сімейства компактних і дешевих пікапів Maverick, в числі яких буде і електромобіль. Одночасно топ-менеджер американської марки Майк Левін поділився в Twitter візуалізацією компактного вантажівки з батареєю під підлогою. Про технічні подробиці обидва промовчали, але якщо «Блакитний овал» швидко випустить електричний аналог Maverick, новинка займе порожню нішу на ринку.

У бесіді з газетою The New York Times Джим Фарлі заявив, що може легко уявити ціле сімейство пікапів Maverick, включаючи чисто електричну версію. Про те, якими саме будуть “молодші” вантажівки говорити передчасно, адже продажі Maverick ще не стартували, але кількість попередніх замовлень вселяє оптимізм.

Однак Фарлі і Левін не дарма згадали саме “батарейну” версію Maverick-справа в тому, що ніша «бюджетних» вантажівок на електротязі фактично порожня, а всі виробники зосередилися на повнорозмірних (і більш дорогих) моделях. Великий електричний пікап F – 150 Lightning за 40 тисяч доларів у Ford вже є, і якщо в гамі «блакитного овалу» з’явиться Вантажівка за 25-30 тисяч доларів, у нього є потенціал стати бестселером.

Основою для майбутнього недорогого пікапа може послужити і платформа MEB Volkswagen, і власна архітектура, знайома по Mustang Mach-E. Ще один варіант — швидке створення «компромісного» електромобіля на існуючій платформі C2.

Читайте також:  Електромобілі та автомобілі з ГБО отримали пільги в Україні

У будь-якому випадку, раніше в 2023 році новинку чекати не слід, адже спочатку маркетологи Ford повинні оцінити комерційні перспективи електромобіля і подивитися на результати продажів звичайного Maverick.