Авто

У рості смертності пішоходів на дорогах США звинуватили пікапи

Пікапи

Повнорозмірні пікапи сьогодні стали набагато більшими і важчими, ніж будь-коли, але в результаті стали набагато небезпечнішими для пішоходів — особливо з урахуванням більш мізерного набору систем безпеки.

Великі пікапи приваблюють покупців, яким потрібна практичність і безпеку, однак, як повідомляє видання Consumer Reports, великі габарити, вражаюча маса і високий капот представляють серйозну небезпеку для пішоходів.

З 2000 року висота кромки капота збільшилася на 11 відсотків, а споряджена маса зросла на 24 відсотки. Крім того, у повнорозмірних пікапів значно більші, ніж у седанів і кросоверів, сліпі зони з боків кузова.

Читайте також:  Дві секунди до «сотні» і мультимедіа потужністю, як Playstation 5: Tesla представила найшвидший електрокар в світі

До того ж далеко не всі пікапи можуть запропонувати такі системи, як автоматичне гальмування і розпізнавання пішоходів не тільки в якості стандартного обладнання, але і опціонально.

На сьогоднішній день тільки пікапи Ford, Honda, Nissan і Toyota пропонують ці технології в базовій комплектації, а General Motors і Stellantis обіцяють в 2022 році впровадити в свої моделі як мінімум екстрене гальмування.

Як результат, смертність пішоходів на дорогах за останнє десятиліття зросла на 46 відсотків. Негайного вирішення цієї проблеми не існує, оскільки споживачі не готові відмовитися від великих і важких автомобілів. Проте, якнайшвидше впровадження сучасних систем безпеки, вважають експерти, цілком здатне поліпшити ситуацію.