Технології

Вчені навчилися «завантажувати» знання прямо в мозок

HRL Laboratories

Вчені каліфорнійської лабораторії HRL Laboratories запевняють, що знайшли спосіб записувати корисну інформацію прямо в мозок. Завдяки цьому відкриттю навчання людини будь-яким навичкам зажадає набагато менше часу.

Запис тих чи інших даних прямо в мозок вважається святим Граалем сучасної науки. Вчені бачать величезні перспективи ще не створеної технології, яка дозволити оволодіти будь-яким навиком за короткий проміжок часу без будь-яких зусиль.

За словами американських дослідників, насправді це не так складно, як може здатися. При цьому вони вже досягли значних результатів: випробовувані поліпшили навички пілотування літаком на 33% в порівнянні з тими, хто не отримав доступу до нової технології.

Читайте також:  ЗМІ: Apple змусять відмовитися від попереднього встановлення додатків на iPhone

Методика заснована на фіксації електричних сигналів в мозку пілота під час навчання. Дані були записані і передані новачкам, які навчалися на реалістичному авіасимуляторі.

Передача здійснювалася шляхом стимуляції мозку за допомогою надітого на голову обладнання. Дослідники відзначають, що швидкість оволодіння знаннями не така швидка, як в голлівудському фільмі «Матриця», але куди вище, ніж у звичайному житті.

Подробиць про нову технологію представлено не було, а значить, оцінити її реальний потенціал поки неможливо.