Технології

Android Auto вперше запустили на електрокарі Tesla

tesla model s

Творець пристрою AAWireless зумів запустити систему Android Auto на автомобілі Tesla, відкривши доступ до всіляких Android-додатків. І хоча ПО запрацювало, про повноцінну реалізацію говорити поки рано.

Автомобілі Tesla покладаються на власні системи управління і офіційно не підтримують Android Auto. Незважаючи на це, Емілю Борконі вдалося запустити систему від Google на дисплеї Tesla з активацією сенсорного управління.

Робота системи супроводжувалася цілою низкою обмежень. Наприклад, вона активна тільки поки автомобіль знаходиться в русі. Не менш важливо, що автор ролика домігся цього без додаткового обладнання, обмежившись смартфоном.

Читайте також:  Apple Watch врятували життя людині, яка втратила свідомість

Еміль Борконі пішов на ряд хитрощів. Так, підключення здійснюється за допомогою сервера Android Auto, створеного на мобільному пристрої, а після цього проводиться з’єднання з внутрішньою системою Tesla через точку доступу.

На даний момент запуск обмежений обладнанням Tesla V3 і не працює на версії V2. Він також підтримує Tesla Model 3, але не Model S 2017 року, де сторінка не відображається. Крім того, картинка доступна лише в розширені 480р, а значить, потрібно вирішувати проблеми з масштабуванням.

Ще одна проблема полягає в тому, що Автомобілі Tesla відключають Wi-Fi, коли машина приходить в рух або переходить в режим заднього ходу. В цьому випадку потрібно перепідключення. Більш того, система не дозволяє отримати доступ до мікрофону, GPS і мультитач. Розробник не уточнив, чи планує він поділитися своїми досягненнями з громадськістю.