Авто

Renault побудує «електричне місто» з трьох заводів

Renault

Компанія Renault оголосила про прийдешнє об’єднання трьох складальних підприємств на півночі Франції в консолідований центр виробництва електромобілів під назвою ElectriCity.

В рамках реалізації Стратегічного плану «Ренолюція» французький автовиробник підписав угоду про створення нового підприємства, яке отримало назву Renault ElectriCity — це слово можна розшифрувати і як «електрика», і як «електричне місто».

Під цією вивіскою об’єднають три промислові майданчики регіону О-де-Франс – в Дуе, Мобежі і Рюїсі. Єдиний центр виробництва повинен, за задумом Renault, оптимізувати операційну діяльність компанії, утворити інфраструктуру, яка буде випускати основні компоненти електричних машин і підвищити привабливість місцевого промислового кластера.

Читайте також:  У рості смертності пішоходів на дорогах США звинуватили пікапи

Планується, що до 2025 року виробнича потужність electricity складе 400 тисяч електромобілів щорічно. При цьому в “електричному місті” з’явиться 700 робочих місць, а також університет і навчальний центр марки.

Вже в нинішньому році в ДУ налагодять виробництво електрокара Megane E-Tech Electric на модульній платформі CMF-EV, яку в подальшому використовують для поки невідомої новинки, а також більш компактних моделей. Мобеж продовжить випускати Kangoo, а в Рюїсі стануть виробляти різні компоненти для електромобілів Renault.