Авто

Nissan розсекретив дату прем’єри нового спорткара

Z Proto

Прем’єра серійної версії задньопривідного купе Nissan Z нового покоління відбудеться 17 серпня: спорткар отримає 400-сильний V6 і механічну коробку передач в базовій модифікації.

Спорткар Nissan нового покоління вперше був представлений у вересні 2020 року-у вигляді прототипу під назвою Z Proto. Тепер купе готове до виходу: дебют серійної версії моделі Z відбудеться 17 серпня.

Презентація пройде в Нью-Йорку, оскільки американський ринок вважається для моделі ключовим. Поставляти Nissan Z в Європу не планується. Судячи з численних шпигунських знімків, купе практично нічим не буде відрізнятися від торішнього концепту.

Читайте також:  Toyota зупинила виробництво Land Cruiser 300 через землетрус

Інтер’єр зможе похвалитися 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів і мультимедійною системою з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. Спорткар отримає 3,0-літровий бітурбомотор V6 потужністю 400 кінських сил і 6-ступінчасту механічну коробку передач. За доплату буде доступний 9-діапазонний “автомат”.

За словами інсайдерів, ціни на новий Nissan Z в США будуть починатися з 35 000 доларів, що помітно дешевше головного конкурента — спорткупе Toyota GR Supra.

В якості опції для купе стануть доступні більш потужні гальма Brembo, стабілізатори поперечної стійкості збільшеної товщини, шкіряна обробка салону, крісла з електрорегулюваннями, підігрівом і вентиляцією, а також розширений набір електронних асистентів водія. Через деякий час очікується поява і «зарядженої» версії Nismo, але ніяких подробиць про неї поки немає.