Економіка

На заправках України подешевшав автогаз

Газ

Ціни знижуються на тлі надлишкової кількості пропозицій, в результаті чого угоди укладаються нерідко зі збитком для продавця.

В Україні за підсумками тижня роздрібні мережі АЗС в середньому і економ-сегментах знизили вартість скрапленого газу в межах 10-30 коп./л. Про це повідомляє Еnkorr з посиланням на дані моніторингу Консалтингової групи А-95.

Так, в мережі AMIC подешевшав на 11 коп./л, до 15,15 грн/л, в мережі KLO – на 20 коп./л, до 16,19 грн/л. Авантаж 7 за тиждень знизила ціни в середньому на 33 коп./л, до 14,85 грн/л. При цьому в Києві цінник встановлений на рівні 14,65, що є мінімальною роздрібною ціною на столичному ринку.

Читайте також:  Велику українську кондитерську фабрику визнали банкрутом

Такі мережі як БРСМ-Нафта, Shell, Motto, Кворум, Mango і Prime знизили ціни в середньому на 10-20 коп./л.

Середня вартість ЗВГ по Україні 11 червня склала 15,66 грн/л (-3 коп./л за тиждень).

Також знижується вартість скрапленого газу в оптовому сегменті українського ринку.

“Більшість трейдерів Київської області говорять про робочий діапазон цін на умовах EXW в 22 200-22 500 грн/т, зниження склало в середньому 300 грн/т. Єдиний виняток – пропозиція Люкс Трейд Ресурсу з Макарівської ДПС: компанія “позбавляється” від газу по 21 800 грн/т”, – йдеться в повідомленні.

Стверджується, що ціни знижуються на тлі надлишкової кількості пропозицій, в результаті чого угоди укладаються нерідко зі збитком для продавця.

Читайте також:  Україна збільшує імпорт газу

Ціна на газ