Технології

Аналітики розкрили доходи найприбутковіших мобільних ігор в травні

Honor of Kings

Китайський MOBA-гігант Honor of Kings продовжує займати позицію найприбутковішої мобільної гри в світі. Аналітичне агентство SensorTower опублікувало звіт за травень 2020 року — і цьому тайтлу поступаються навіть інші колоси в особі PUBG Mobile і Genshin Impact.

Звіт сформований у трьох стовпцях топ-10: За загальною сукупною результативністю, а також за окремим впливом в магазинах Google Play і AppStore.

Читайте також:  Дизайн інтерфейсу і шпалери Windows 11 злили в мережу

Ігри в травні

Honor of Kings залишається безумовним лідером гонки прибутковості: MOBA заробила в травні $264,5 мільйона з мікротранзакцій, що більше підсумку попереднього місяця на 13%.

Не сильно відстає від лідера, але все ж поступається йому трохи більше $6 мільйонів PUBG Mobile. При цьому варто відзначити, що 95% виручки Honor of Kings генерують китайські гравці, а у випадку з PUBG Mobile їх всього 56,6%.

Також гарні справи у шутера Garena Free Fire, який приніс розробникам в травні $107 мільйонів — цифри на 29,4% більше, ніж у квітні і на 19,4% — ніж у березні. Решту мастодонтів мобільного ринку можна побачити на таблиці вище: у списку лідерів присутні Genshin Impact, Roblox, Lineage M і Pokemon GO.