Технології

EA зазнала хакерської атаки. У неї вкрали 780 ГБ внутрішніх даних

Electronic Arts

Низка хакерських атак на ігрові компанії триває-новою жертвою стала Electronic Arts. Як повідомляє портал Vice, зловмисники отримали доступ до 780 ГБ внутрішніх даних видавця, включаючи вихідний код FIFA 21 і движка Frostbite. Представники EA підтвердили цю інформацію і повідомили, що розбираються в ситуації.

Хакери заявили про злом Electronic Arts на закритих тематичних форумах. За інформацією джерел Vice, зловмисники, крім іншого, отримали доступ до серверів матчмейкінгу FIFA 21 і ряду інструментів для розробників. Всі вкрадені дані вже виставлені на продаж.

Представники Electronic Arts повідомили, що хакери не отримали доступ до особистої інформації гравців. Видавництво вже подбала про безпеку своїх сервісів і заявило, що не передбачає загроз для порушених атакою тайтлів і бізнесу в цілому. Компанія також залучила до розслідування правоохоронні органи.

Читайте також:  Windows 11 зможе запускати далеко не всі Android-додатки

Нагадаємо, що нещодавно подібних атак зазнали Capcom і CD Projekt. У підсумку в мережі виявилися плани з випуску Ігор японської корпорації і вихідні коди Cyberpunk 2077 і оновленої версії The Witcher 3: Wild Hunt. Причиною стало те, що обидві компанії відмовилися співпрацювати з хакерами.