IT-бізнес

8 принципів створення успішного IT-бізнесу

Індійський серійний підприємець Бхавин Туракхия поділився своїми правилами створення успішних проектів у сфері IT.

Бхавин Туракхия
Серійний технологічний підприємець, засновник і генеральний директор Flock. Понад 19 років працює в галузі і заснував до теперішнього часу 11 компаній.

Вісім мантр-принципів, які допомагали мені створювати всі мої IT-проекти і приводити їх до успіху.

1. Зосередитися на створенні цінності, а не на збільшення вартості

Кожен мій проект створювався, щоб не просто заробляти гроші, а в кінцевому рахунку змінювати світ на краще. Створюваний сучасних IT-підприємцем продукт в першу чергу повинна сприяти поліпшенню якості життя клієнтів, а не збільшувати вартість компанії.

Ринкова вартість — це побічний результат успішного продукту, який покращує життя людей.

2. Наймати тільки кращих співробітників

Люди — це найцінніший актив будь-якого бізнесу. Просте наймання та заповнення вакантних посад не приведуть до успіху.

Я завжди намагався шукати в мої проекти співробітників, чиї компетенції відповідають найвищим стандартам, перекуповував їх на ринку. Також потрібно завжди намагатися інвестувати в навчання і розвиток своїх співробітників, щоб вони могли підвищувати кваліфікацію і поглиблювати свої знання.

Ми два рази по-крупному виходили з IT-бізнесу: перший раз у 2014-му на суму 160 мільйонів доларів і в 2016-му — на 900 мільйонів доларів. Всі ці проекти були спочатку запущені без яких-небудь зовнішніх інвестицій. Весь успіх був заснований на приголомшливих людях, які там працювали.

3. Пам’ятати, що перевага першопрохідника не гарантує успіху

Щоб залишити слід в якійсь сфері, не обов’язково бути першопрохідцем. Можна інвестувати у вже існуючий сектор, який залишався стабільним протягом декількох років, і запропонувати інноваційне рішення. Така циклічність особливо характерна для технологічного сектора, який коливається між інновацією і стагнацією.

Щоб домогтися успіху, не потрібна абсолютно нова ідея, потрібна просто хороша ідея.

4. Піклуватися про те, щоб співробітники уявляли собі цілі компанії

Кожна людина у вашій компанії повинна бути в курсі її цілей. Це мотивує співробітників брати активну участь у діяльності компанії та долучає до почуття спільної відповідальності з їх керівником. Також кожна людина, що працює на вас, повинна знати, навіщо компанія робить ті чи інші дії і до чого вони призведуть.

5. Виявляти гнучкість, бути готовим відхилитися від початкового плану

Зміни — це неминуча частина життєвого циклу компанії. У житті кожної організації трапляються злети і падіння. І у кожної команди є крива зростання продуктивності. Якщо не дозволяти співробітникам коригувати вже запущений процес розвитку компанії, то ваш бізнес постраждає.

6. Вміти працювати з повною віддачею і ділитися знаннями

У багатьох сферах нашого життя ми працюємо з далеко не оптимальною ефективністю. У всіх своїх проектах я завжди прагнув до того, щоб працювати з повною віддачею і постійно підвищувати ефективність — як свою, так і своєї команди.

7. Чинити вплив, прямо пропорційний вашому потенціалу

У кожного з нас є можливість змінити світ. Якщо розібратися, що вас по-справжньому захоплює, ви можете вирішити, як застосувати цю захопленість для загального блага. Зосередивши на цьому всі зусилля, ви зможете надати вплив, прямо пропорційний вашому потенціалу.

8. Виявляти перешкоди у роботі і обходити їх за допомогою відповідних інструментів

Більшу частину проблем, які виникають на робочих місцях і пов’язаних з ефективністю, роботою в команді і комунікаціями, можна вирішити з допомогою технологій.

Після виявлення потреби підшукайте інструменти та програми для її задоволення. Можна використовувати готові рішення під ключ, або вибрати додатки, які настроюються та модифікуються залежно від ваших потреб.

Я рекомендую своїм співробітникам використовувати інструменти і програми для автоматизації рутинних та ручних операцій, щоб звільняти час для дійсно інноваційних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *