Авто

Toyota запустила підписку на тюнінг

GR Yaris

Toyota і її дочірня компанія Kinto запустили підписку на автомобілі, в рамках якої модель можна регулярно піддавати модернізації виходячи з власних уподобань водія.

Toyota за підтримки Kinto запустила власний сервіс підписки на автомобілі ще пару років тому, проте тепер, як повідомляє видання Autoblog, компанії зважилися на експеримент: видані автомобілі, за задумом партнерів, будуть «розвиватися разом з людьми».

За цим гаслом ховається підписка ще й на тюнінг, причому виходячи з індивідуальних переваг. Автомобілі будуть отримувати регулярні апдейти програмного забезпечення і можливість оптимізації основних характеристик з точки зору водіння, проходження поворотів і гальмування. Для передплатників стануть доступні і інші оновлення, про які обіцяють розповісти пізніше.

Читайте також:  Автомобілі Chevrolet доступного сегмента повертаються в Україну

Первістком програми стане “гарячий” хетчбек Toyota GR Yaris в спеціальному виконанні Morizo Selection, доступний виключно за передплатою.

Він відрізняється автографом президента компанії Акіо Тойода в кутку вітрового скла, логотипами гоночної команди Rookie Racing на колесах і підлокітнику водійських дверей, а також кольоровими мітками на пружинах і амортизаторах.

Щомісячна плата за підписку на хот-хетч складе як мінімум 54 340 ієн на місяць (близько 36 000 рублів) за умови укладення контракту на три роки. Перше оновлення для GR Yaris Morizo Selection заплановано на весну 2022 року.