Авто

У Норвегії можуть ввести податок для власників дорогих електромобілів

Porsche Taycan

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) вважають, що уряду Норвегії слід обкласти податком дорогі електромобілі. Якщо таке рішення все-таки приймуть, стягувати їх будуть з власників Porsche, Jaguar, Mercedes-Benz, Audi і, звичайно, ж Tesla. На думку економістів, це знизити навантаження на бюджет і допоможе компенсувати частину витрат на стимулювання попиту на електрокари.

В даний час покупці електромобілів в Норвегії звільнені від сплати всіх податків, передбачених для власників автомобілів з ДВС. І це позначається на продажах. У минулому році частка нових батарейних машин склала 54 відсотки, що стало світовим рекордом. Однак підтримка “зелених” ініціатив боляче б’є по бюджету Норвегії: минулого року через них уряд недоотримав 19,2 мільярда Норвезьких крон (2,3 мільярда доларів) у вигляді податків.

Знизити навантаження, на думку МВФ, допоможе введення податків для власників дорогих електромобілів вартість 600 тисяч крон (1,85 мільйона гривень) і вище. Крім того, пропонується субсидувати утилізацію бензинових і дизельних автомобілів при заміні їх електромобілями, а також підвищити збори, що стягуються з машин, що забруднюють навколишнє середовище. Всі ці заходи в якійсь мірі поліпшать адресність пільг (зараз найбільші субсидії отримують покупці з високим доходом) і посилять позитивний вплив на навколишнє середовище.

Читайте також:  Новий Kia Sportage презентували офіційно. Відео

Тим часом в Росії скасували нульові мита за ввезення електромобілів — з 2022 року її розмір складе 15 відсотків від митної вартості машини. З критикою рішення вже виступили Асоціація європейського бізнесу (АЄБ) і Nissan. Представники першої вважають нульове мито “ключовим стимулом до розвитку сегмента і закликають продовжити його до кінця 2024 року”; в Nissan посилаються на міжнародний досвід і говорять про необхідність підтримки з боку держави: без розвитку ринку не можна буде виправдати інвестиції у відповідну інфраструктуру.