Технології

Starlink роздаватиме Інтернет в літаках

Starlink

SpaceX приступила до монетизації своєї супутникової інтернет-мережі Starlink.

Приймаюче обладнання Starlink занадто громіздке, щоб його можна було встановити в автомобіль. Тому оснащувати їм будуть літаки, кораблі, поїзди та інший великий транспорт.

Виступаючи на конференції Connected Aviation Intelligence Summit, віце-президент SpaceX по Starlink і комерційних продажах Джонатан Хофеллер заявив, що компанія вже веде переговори з «декількома» авіакомпаніями.

«У нас є авіаційний продукт, який знаходиться в розробці… на сьогоднішній день ми вже провели кілька демонстрацій і сподіваємося, що цей продукт буде доопрацьований для використання в літаках в самому найближчому майбутньому», — сказав він. Wi-Fi під час польотів, як правило, дорогий і досить повільний. Starlink зможе виправити ситуацію.

Читайте також:  Google звинуватили в «замаху» на магазин додатків Samsung

В даний час Starlink проходить бета-тестування в США і Канаді. Його учасники платять за інтернет 99 доларів на місяць, а викуплене ними обладнання для зв’язку коштує 499 доларів.

В даний час на орбіті знаходяться 1800 супутників Starlink, і їх чисельність постійно поповнюється. Цього року супутників має стати достатньо, щоб забезпечити глобальне покриття.