Технології

Google Lens розповість цікаві факти про міста

Google Lens

Британський підрозділ Google вирішив незвичайним способом прорекламувати фірмовий сервіс Lens. В рамках кампанії Behind the Lens with Google Pixel в трьох містах пройдуть безкоштовні екскурсії за участю неназваних особливих гостей. У рамках заходів люди зможуть більше дізнатися про різні місця, використовуючи свої смартфони.

Протягом червня Google організовує безкоштовні екскурсії в Лондоні, Брістолі та Ліверпулі. В ході заходів відомі гіди проведуть людей до різних пам’яток кожного з трьох міст. За допомогою нового фільтра «місця» для Google Lens, який тепер доступний у всьому світі, учасники екскурсій зможуть більше дізнатися про споруди, тварин і навіть їжу.

“Behind the Lens з Google Pixel спонукає людей шукати те, що вони бачать, використовуючи магію Lens, і заново відкривати для себе деякі забуті куточки свого міста. Визначити вид птиці, яку ви постійно бачите в громадських садах Лондона, ніколи не було так просто. Крім того, в мить ока ви можете дізнатися секретні інгредієнти на фермерському ринку в Ліверпулі. Або, можливо, ви завжди хотіли дізнатися більше про цю забуту пам’ятку Брістоля”, – йдеться в заяві Google.

Читайте також:  Nintendo відсудила більше $ 2 млн у власника піратського майданчика

Новий фільтр “місця” дозволяє ідентифікувати будівлі і різні пам’ятки за допомогою камери смартфона, грунтуючись на 3D-моделях з «Google Планета Земля» і технологіях розпізнавання зображень. Поки неясно, чи планує Google провести подібні заходи в інших країнах.