Авто

Android 12 beta 2 стала найуспішнішою тестовою збіркою в історії

Android 12

Нова бета-версія мобільної ОС не тільки принесла нові функції для користувачів, але і встановила своєрідний рекорд. Творці Android розповіли, що незважаючи на статус попереднього білда, друга тестова збірка Android 12 стала найбільш затребуваною за всю історію компанії.

За словами провідного розробника Google Дейва Берка, друга “бета” Android 12 стала наймасовішою за кількістю установок з коли-небудь випущених попередніх збірок мобільної ОС.

На жаль, фахівець не навів конкретних цифр-невідомо, чи враховувалися при підрахунку тільки пристрої серії Google Pixel, або всі гаджети з можливістю тестування нової версії «зеленого робота».

Читайте також:  Водити автомобіль зневодненим виявилося так само небезпечно, як п'яним

Висока популярність Android 12 імовірно пов’язана з великим редизайном користувальницького інтерфейсу. Наприклад, дві попередні версії операційної системи практично не відрізнялися один від одного.

Крім того, в цьому році Google значно розширила налаштування приватності і переробила інтерфейс меню мережевого підключення. Завантажити актуальну тестову версію ОС можуть всі власники сумісних моделей смартфонів.