Технології

Microsoft натякнула на випуск Windows 11 в незвичайній рекламі [ВІДЕО]

Microsoft Windows 11

Напередодні заходу, присвяченого операційній системі, компанія випустила незвичайний тизер. Крім оригінального звукового ряду, він цікавий тим, що практично прямо натякає на назву наступного представника сімейства Windows.

Медитативний Відеоролик супроводжують сильно уповільнені звуки запуску попередніх версій операційки. Цікаво, що триває він рівно 11 хвилин, даючи підказку про назву наступної ревізії десктопної ОС.

Крім того, презентація Microsoft, запланована на 24 червня, розпочнеться о 11:00 за східноєвропейським часом, а запрошення на захід прикрашено стилізованим зображенням вікна, що відкидає тінь, контури якої нагадують цифру 11.

Читайте також:  Starlink роздаватиме Інтернет в літаках

“Не можете розслабитися, тому що занадто схвильовані перед заходом Microsoft 24 червня? Здійсніть неспішну подорож по провулках пам’яті під звуки запуску Windows 95, XP і 7, які уповільнені на 4000% до медитативної швидкості”, — свідчить опис ролика.

Очікується, що нова версія Windows з кодовою назвою Sun Valley отримає помітний редизайн користувальницького інтерфейсу, підтримку Android-софта і технології Xbox Auto HDR, поліпшення роботи Bluetooth, а також істотно перероблений вбудований магазин додатків.