Авто

Як зменшити витрату палива в авто: п’ять ефективних способів

Бензин

Всі водії бажають економити на паливі. Часто це є ключовим фактором у виборі автомобіля.

Проте є вихід і для тих, в кого вже є улюблена машина і вони не хочуть її змінювати.

1. Прибрати тюнінг

Звичайно, якщо ви тюнінговали свою машину, то свідомо хотіли зробити її привабливішою і витратили на це певні кошти. Така порада може не сподобатися, проте, якщо ви дійсно хочете зекономити на пальному, то доведеться зняти додаткові деталі.

Читайте також:  Nissan змушував стажиста стояти в пробках для випробувань автопілота

Кенгурінг, захист порогів, високі антени та навіть поперечні рейлінги на даху з багажником і додаткове люстерко на бічному дзеркалі погіршують аеродинаміку і гальмують автомобіль. Через це двигун більше працює і поглинає більше палива.

2. Змінити фільтри

Двигуну потрібно мати повний доступ до повітря і палива, щоб він додатково не навантажувався. Коли у вас забиті повітряний і паливний фільтри, ефективність агрегату зменшується. Тому варто перевірити і при необхідності змінити ці деталі.

3. Рухатися накатом

Відомим способом витрачати менше палива є рух накатом. Не використовуючи акселератор і гальма під час їзди з гори, ви зможете трохи зекономити. Попередньо перевірте тиск в шинах і накачайте їх так, як написано в інструкції по експлуатації. Це дозволить машині легко котитися.

Читайте також:  Toyota встановила особистий рекорд з продажу автомобілів в світі за місяць

Якщо там вказано 2,4 атмосфери або навіть 3 на задніх колесах при завантаженому багажнику, не варто переживати. Для інструкції точно все перевіряли і витрата палива “за паспортом” вимірювалася саме з таким тиском. Якщо він менший, витрата палива зростає.

4. Позбутися зайвого багажу

Будь-який вантаж впливає на розгін автомобіля і робить більшим ступінь деформації шин в області плями контакту. Тому варто перевірити, чи не перевозите ви зайві речі, і позбутися їх.

5. Рухатися оптимальною швидкістю

Найбільш економічні режими руху – це 90 км/год на автостраді та 70 км/год у місті (де це дозволено). Також можна їхати за вантажівками, які рухаються з такою ж швидкістю. Так ви будете перебувати в повітряному мішку, і опір зустрічного потоку повітря буде мінімальним.

Читайте також:  Toyota частково розкрила салон нової Tundra

Джерело: Обозреватель