Авто

Lexus опублікував свіжу фотографію NX нового покоління

NX 200

Компанія Lexus продовжує підігрівати інтерес до компактного кросовера NX, який готується до зміни покоління, але, як уже відомо, не піддасться серйозним зовнішнім змінам. На свіжому тизері, опублікованому в Facebook японської марки, автомобіль змінив фон з Фудзіями на піщаний пляж з пальмами і повернувся передньою частиною кузова: на новій фотографії можна розглянути колісний диск, арку, частина оптики і підретушованого бампера.

Раніше Lexus опублікувала тизер з кормою автомобіля і зміненими ліхтарями, які з’єднує діодна смуга, розтягнута у всю ширину кузова. Однак вже тоді зовнішність нового NX не була секретом: до цього в Мережу «витекло» офіційне відео, на якому кросовер показаний у всіх ракурсах і в декількох виконаннях – NX 200, а також гібридних NX 350h і 450h+.

Читайте також:  На Lamborghini Urus і Porsche Cayenne безкоштовно замінять двигуни

Крім “зрощених” ліхтарів, зміни зводяться до світлодіодним денним ходовим вогням і більшої решітці радіатора з новим малюнком, яка на новому тизері не видно.

У салоні ж з’явився повний набір нової електроніки: це новий тачскрін мультимедійної системи і повністю цифрова приладова панель, а також відсік для бездротової зарядки смартфона і інший важіль перемикання передач. За доплату кросовер можна буде оснастити проекційним дисплеєм.

Основою для NX другої генерації стане доопрацьована модульна архітектура TNGA-K, на якій також базується Toyota RAV4. У його потужної Prime-версії новинка Lexus запозичить і гібридну силову установку з 2,5-літровим бензиновим мотором потужністю 177 кінських сил і двома електродвигунами. Сумарна віддача може перевищити 306 сил, які бензоелектрична установка видає на RAV4 Prime. Крім цього, в гаму може увійти 3,5-літровий мотор V6.

Читайте також:  Названо кольору кузова, з якими автомобілі повільніше дешевшають

За популярністю в Росії Lexus NX поступається тільки моделі RX. За даними Асоціації європейського бізнесу( АЄБ), з січня по травень нинішнього року японська марка продала в країні 9048 автомобілів, 2031 з яких – кросовери NX.

Джерело: Lexus / Facebook