Авто

Ford Maverick не з’явиться в Європі

Ford Maverick

Компактний пікап Ford Maverick, який дебютував на початку червня, не добереться до європейського ринку. Як повідомляє Automotive News з посиланням на представника Ford, причиною такого рішення став невисокий попит на такі автомобілі серед європейців.

Раніше з тієї ж причини в Європі припинилися продажі Renault Alaskan, А Nissan оголосив про рішення виключити з європейської модельної лінійки пікап Navara. Mercedes-Benz і зовсім відмовився від виробництва X-Class.

Незважаючи на те, що Maverick в Європі не з’явиться, Ford залишається однією з небагатьох автомобільних компаній, яка продає пікапи на місцевому ринку. Мова йде про модель Ranger — вона не тільки залишається лідером сегмента в цьому регіоні, але і демонструє зростання продажів: за підсумками першого кварталу 2021 року європейці придбали 12 тисяч примірників Ranger, що на 44 відсотки більше показника за аналогічний період 2020 року.

Читайте також:  Ідеальні авто на кожен день: кращі моделі

Що ж стосується Maverick, то він став самим компактний пікапом в лінійці Ford і першим пресдтавітелем сегмента, який вже в «базі» доступний з гібридною силовою установкою. Maverick комплектується двигуном 2.5, Що працює по економічному циклу Аткінсона і сполученим з безступінчатою трансмісією PowerSplit. Гібридна установка розвиває 194 кінські сили, а витрата палива пікапа становить 5,88 літра на 100 кілометрів.

Росіянам, як і європейцям, не варто сподіватися на появу Maverick. З літа 2019 року Ford представлений в нашій країні єдиною моделлю, комерційним Transit.

У США Ford Maverick надійде в продаж восени 2021 року і буде коштувати від 19 995 доларів. Його основним конкурентом на місцевому ринку стане Hyundai Santa Cruz.

Читайте також:  Porsche запустила програму глибокої персоналізації автомобілів

Джерело: Automotive News