Авто

Зібрані перші екземпляри Skoda Kushaq

Skoda Kushaq

З конвеєра заводу Skoda в Індії зійшли перші екземпляри моделі Kushaq-компактного кросовера для місцевого ринку. В рамках підготовки до серійного випуску на індійському підприємстві налагодили нову виробничу лінію MQB для того, щоб локалізувати збірку на 95 відсотків. Нова модель покликана зміцнити позиції Volkswagen Group на індійському ринку, а потім її почнуть експортувати в інші країни.

Kushaq-це серійне втілення концепт-кара Vision IN 2019 року. Кросовер отримав традиційне для лінійки Чеських SUV ім’я з літерами K на початку і Q в кінці: назву запозичили з санскриту, воно перекладається як «імператор» або «король». В основу моделі лягла варіація модульної платформи MQB-A0, яку адаптували для індійського ринку, а загальна довжина автомобіля не перевищує чотирьох метрів, так що він потрапляє під податкові пільги.

Список стандартного обладнання у Kushaq «багатий»: у список входять світлодіодна оптика, водійське сидіння і кермо з регулюванням, мультимедійна система з сенсорним дисплеєм, кліматична установка і шість подушок безпеки. Опціонально запропоновані бічні подушки і шторки безпеки. Також є ESC, система допомоги при спуску або підйомі, датчики світла і дощу і Круїз-контроль.

Kushaq надійде в продаж з двома бензиновими турбомоторами об’ємом 1,0 і 1,5 літра на вибір. Трансмісія-шестиступінчаста “механіка«, автомат з тією ж кількістю передач і семидіапазонний “робот” DSG. Привід тільки передній.

Читайте також:  Hyundai планує запустити літаючі таксі в аеропортах у 2025 році

Skoda відповідає за всю діяльність концерну в Індійському регіоні, в який Volkswagen Group планує інвестувати в цілому мільярд євро з 2019 по 2022 рік.