Технології

Слух: Facebook випустить розумний годинник з двома камерами і знімним дисплеєм

Facebook

У мережі з’явився інсайдерський звіт про новий гаджет компанії. Повідомляється, що Facebook готується представити розумний годинник, фішками яких стануть оригінальний форм-фактор і також глибока інтеграція прошивки в фірмові сервіси та соціальні мережі.

За попередньою інформацією, смарт-годинник Facebook отримають металевий корпус, знімний дисплей, і будуть оснащені відразу двома камерами: фронтальною для відеозв’язку і основною з роздільною здатністю 1080p і функцією автофокусування. Отримані Instagram Facebook, або відправити по WhatsApp за допомогою гаджета знімки і ролики можна буде швидко опублікувати в Instagram і Facebook.

Згідно з мережевими джерелами, для розробки новинки Facebook співпрацює з кількома сторонніми компаніями. Однією з головних особливостей пристрою стане модульна конструкція — так, дисплей смарт-годин можна буде від’єднати для використання в якості екшн-камери. Пристрою приписують підтримку мобільних мереж LTE, сумісність з готуються до релізу AR-окулярами, пульсометр і кастомну версію Android в якості операційної системи.

Читайте також:  Розкрито назву спадкоємиці Windows 10

Представник компанії в бесіді з журналістами не підтвердив, але і не спростував можливість випуску фірмових розумних годин. Очікується, що гаджет буде представлений влітку 2022 року за ціною близько $400.