Авто

Розкрито дизайн електричного Mitsubishi Airtrek

Mitsubishi Aitrek

Китайське спільне підприємство GAC Mitsubishi Motors поділилося офіційним фотографіями електрокара Aitrek. Це батарейний кросовер розміром з Eclipse Cross, який являє собою перелицьований паркетник Aion V (бренд, що входить до складу GAC).

Від китайського “донора” Aitrek відрізняється логотипами, інший оптикою і бамперами, а силова установка у них однакова. Залежно від версії електрокар проїжджає на одній зарядці 500 або 600 кілометрів по циклу NEDC.

На опублікованих фотографіях продемонстрована передсерійна версія Aitrek з кузовом, обтягнутим нестандартною камуфляжною плівкою в синьо-зелених кольорах. Повідомляється, що збірку електричних кросоверів організують на потужностях СП GAC-Mitsubishi, а Публічна прем’єра моделі відбудеться на автосалоні в Чунціні 12 червня. Aitrek буде продаватися в Китаї і навряд чи з’явиться за його межами.

У рух Mitsubishi Aitrek, як і китайський Aion V, приводить 184-сильний електромотор, встановлений на передній осі, а в основі обох кросоверів лежить модульна платформа GEP (GAC Electric Platform). У числі загальних рис електромобілів – двоповерхова cвітлодіодна передня оптика і висувні дверні ручки. Ємність батареї Aitrek не уточнюється, проте відомо, що Aion V може комплектуватися батареєю на 60, 70 або 80 кіловат-годин.

Mitsubishi вже не вперше використовує назву Aitrek. однак до цього воно було відомо тільки в Японії. У період з 2001 по 2008 рік під цим ім’ям на японському ринку продавався Outlander першого покоління.

Джерело: Autohome.com.cn