Авто

Серійний Alfa Romeo Tonale вперше помітили на дорозі

Alfa Romeo Tonale

У розпорядженні видання Motor1.com виявилися шпигунські фотографії тестового прототипу Alfa Romeo Tonale. Модель в серійному кузові вперше помітили на дорогах загального користування — щільно закамуфльований кросовер в даний час проходить тести в Турині.

Спочатку прем’єра Tonale була запланована на осінь цього року, проте терміни зрушили: виявилося, що автомобіль потребує доопрацювання, зокрема, в поліпшенні характеристики гібридної силової установки.

Компактний кросовер Alfa Romeo Tonale, який покликаний скласти конкуренцію моделям німецької трійки, дебютував в статусі концепту ще в 2019 році. Серійний варіант, як очікується, отримає мінімум відмінностей від шоу-кара: змінам піддадуться фари і дзеркала заднього виду, а радіаторна решітка збільшиться в розмірах.

Читайте також:  Нове крос-купе Volkswagen сфотографували без камуфляжу

У рух кросовер приводить гібридна установка, запозичена у родинного Jeep Renegade: до її складу входять турбодвигун об’ємом 1,3 літра і кілька електромоторів. Відомо, що Renegade здатний проїхати на одній електротязі до 50 кілометрів.

Поки немає інформації про платформу, на якій побудований Tonale: до того, як Alfa Romeo увійшла до складу Концерну Stellantis, кросоверу пророкували архітектуру Альянсу Fiat Chrysler Automobiles. Ймовірно, з переходом під крило Stellantis, було прийнято рішення використовувати інше шасі. Одне відомо напевно: “зарядженої” модифікації Quadrifoglio у молодшого кросовера італійської марки не буде.

На сьогоднішній день Alfa Romeo випускає два кросовери, Giulia і Stelvio, проте поки ці моделі не виправдовують очікувань автовиробника. Компанія робить вставку на Tonale, який повинен надійти в продаж у червні 2022 року.