Технології

Apple підтримає користувачів, які не бажають переходити на iOS 15

iOS 15

До виходу iOS 15 ще більше трьох місяців, але вже зараз стало відомо важливе нововведення в політиці оновлень фірмової прошивки.

Компанія перестане наполегливо “вмовляти” користувачів відразу ж переходити на свіжу версію ОС і продовжить програмну підтримку попередньої — вперше у своїй практиці.

Apple iOS 15

Як з’ясувалося, навіть після релізу iOS 15 і iPadOS 15 вендор продовжить випуск оновлень безпеки для попередніх ревізій операційки. При цьому апдейт не буде примусовим – це дозволить власникам гаджетів Apple дочекатися відгуків про нове програмне забезпечення, користуючись «перевіреною» старою прошивкою.

Читайте також:  Опублікована демонстрація найпотужнішої портативної консолі в світі [ВІДЕО]

На думку експертів, Apple пішла на такий крок, бажаючи надати користувачам можливість вибору, а також виконати більш плавний перехід на нову систему.

З виходом практично кожної номерної версії мобільної ОС користувачі стикаються з прикрими багами і недоробками. Нова політика покликана згладити перехід між прошивками, дозволяючи взагалі не завантажувати свіжу версію, якщо Користувач сумнівається в стабільності її роботи.