Авто

Opel Astra нового покоління: опубліковані перші зображення

Opel Astra

Opel Astra готується до зміни покоління, яке відбудеться вже найближчим часом. Поки ж деякі елементи дизайну моделі розкрили на перших офіційних тизерах: новинка обзаведеться фірмовим дизайном передньої частини Vizor і слідом за іншими моделями марки перебереться на платформу EMP2 концерну Stellantis, яка вже лежить в основі Peugeot 3008 і DS 4. Очікується, що в лінійку, як і раніше, увійдуть хетчбек і універсал Astra Sports Tourer.

Характерна риса елемента під назвою Vizor-візуально об’єднані в єдину затемнену панель фари, решітка радіатора і фірмовий логотип Opel, що і продемонстровано на одному з тизерів. Уточнюється, що світлодіодна оптика увійде в список стандартного оснащення. На зображеннях салону можна розглянути передню панель Pure Panel (це рішення вже застосовано на кросовері Mokka), яка об’єднує під одним склом два екрани. Кількість фізичних кнопок зведено до мінімуму.

Читайте також:  Величезний екран і сканер відбитків пальців: Kia розкрила інтер'єр оновленого K9

За неофіційними даними, зі зміною покоління Astra обзаведеться гібридною модифікацією PHEV, а також очікується поява “зарядженої” Astra OPC з 296-сильним мотором і повним приводом. Що ж стосується інших моторів, то, швидше за все, модель з’явиться на європейському ринку з 1,2-літровою «турботройкой» потужністю 110 або 130 кінських сил, і, ймовірно, дизелем 1.5 BlueHDi на 130 сил.

Opel Astra

Фото: Opel

Збірку Astra наступного покоління організують на заводі Opel в Рюссельсхаймі, Німеччина. Ще в 2019 році автовиробник пообіцяв переобладнати німецьку складальну площадку під випуск моделей на EMP2.

Джерело: Opel