Авто

Renault розкрила подробиці про електричний MeganE

Renault MeganE

Компанія Renault поділилася подробицями про електричну модифікацію MeganE і опублікувала фотографії вже зібраних прототипів. З’ясувалося, що серійний електрокар отримає 217-сильну установку і батарею ємністю 60 кіловат-годин, на одному заряді якої хетчбек проїжджає 450 кілометрів по циклу WLTP.

В даний час 30 передсерійних електрокарів проходять випробування на заводі у французькому Дуе, а запуск повноцінного виробництва запланований на вересень.

У Renault підкреслили, що прототипи за всіма параметрами відповідають «товарній» версії. В основу електрокара лягла нова платформа CMF-EV Альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, а за габаритами новинка поступається стандартному Megane четвертого покоління.

Читайте також:  Lexus показав оновлений ES з сенсорним екраном

У числі відмінностей від концепту, що дебютував в 2020 році, — стандартні зовнішні дзеркала замість камер, злегка спрощений дизайн передньої частини і звичайні двері замість безрамкових. Зате висувні ручки передніх дверей в стилі Jaguar, по всій видимості, залишилися на місці.

Електрична установка, судячи з опублікованих даних, повністю перекочувала з концепту: це все той же електромотор на 217 кінських сил і батарея на 60 кіловат-годин, товщина якої всього 11 сантиметрів.

Динамічні характеристики передсерійних прототипів не наводяться, проте відомо, що концепт-кар розганявся з місця до «сотні» менш ніж за вісім секунд. Електрокар здатний подолати відстань від Лондона до Ньюкасла (приблизно 450 кілометрів) без підзарядки.

Читайте також:  Новий Lexus NX обзавівся турбомотором 2.4 і відзначився дизайном інтер'єру

Раніше повідомлялося, що в майбутньому Renault може відмовитися від випуску звичайного Megane з двигуном внутрішнього згоряння, замінивши його електрокаром.

За словами головного дизайнера марки Лоренса ван ден Акера, “як тільки Renault додасть в модельний ряд електрокари, доведеться виключити ряд інших автомобілів, тому що ми не може дозволити собі фінансувати все це одночасно”.

Джерело: Renault