Авто

Bugatti представила новий гіперкар Chiron Super Sport

Bugatti Chiron Super Sport

Компанія Bugatti представила новий гіперкар-Chiron Super Sport. Дводверку, що отримала унікальні аеродинамічні рішення, побудують в кількості всього дев’яти екземплярів. Кожен обійдеться покупцеві мінімум в 3,2 мільйона євро.

Головною особливістю Chiron Super Sport стала подовжена на 25 сантиметрів корми, як у рекордного Chiron Super Sport 300+. Для досягнення максимальних аеродинамічних характеристик французькі інженери прибрали з кузова суперкара всі зайві елементи, надавши йому максимально можливу обтічну форму. Щоб зменшити опір повітряним потокам, а також звести до мінімуму вплив потоку вихлопних газів, фахівці переробили дифузор і випускну систему.

Читайте також:  Представлений гібридний кросовер Huawei

Chiron Super Sport отримав унікальні алюмінієві колісні диски з п’ятьма Y-подібними спицями, які доступні у виконанні з алмазним огранюванням. Крім того, для суперкара розробили спеціальні покришки, які здатні витримувати швидкість до 500 кілометрів на годину. Салон Chiron Super Sport обробили шкірою і алюмінієм, а також елементами з вуглецевого волокна.

У рух суперкар приводить форсований до 1600 кінських сил квадротурбодвигун W16 8.0, який працює в парі з семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Максимальна швидкість Chiron Super Sport обмежена електронікою на позначці 440 кілометрів на годину. За словами глави марки Стефана Вінкельмана, новий Chiron Super Sport являє собою “найбільший гран-туризмо в історії”, який ідеально підійде для трансконтинентальних подорожей.

Читайте також:  Tesla вирішила не розширювати завод у Шанхаї з політичних причин

Тираж Bugatti Chiron Super Sport обмежать всього дев’ятьма екземплярами, тобто купе стане найрідкіснішою і ексклюзивною варіацій «Широна». Вартість кожного такого автомобіля складе мінімум 3,2 мільйона євро (приблизно 284 мільйони рублів за поточним курсом). Поставки почнуться в 2022 році.

У 2019 році компанія Bugatti запустила серійне виробництво Chiron Super Sport 300+, який встановив світовий рекорд швидкості в 490,484 кілометра на годину. Унікальний суперкар можна було придбати за 3,5 мільйона євро.

Джерело: Bugatti