Технології

Смартфони Google Pixel отримали ряд нових корисних функцій

Google Pixel 6 Pro

Компанія випустила оновлення ОС Android для серії фірмових пристроїв. Крім патчів безпеки, апдейт приніс “пікселям” різних поколінь розширений набір функцій — від блокування приватних фотографій і відеороликів до можливості скидання вхідного дзвінка за допомогою голосової команди.

Першим нововведенням стала поява захищеної папки для фотографій і відео. Відзняті матеріали можна зберігати в неї безпосередньо або перетягувати з галереї. Вони не будуть відображатися на загальних пристроях, а для доступу до «сейфу» потрібно ввести пароль або скористатися сканером відбитків пальців.

Читайте також:  Nintendo відсудила більше $ 2 млн у власника піратського майданчика

Крім того, Google оновила алгоритм зйомки Night Sight, який використовує довгу витримку для отримання якісних знімків при поганому освітленні. Тепер в цьому режимі можна створювати анімовані зображення “склеєні” з послідовно знятих кадрів. Функція доступна на смартфонах Pixel 4 і новіших пристроях серії.

Google

Ще одна корисна опція в складі апдейта під назвою Heads Up нагадує користувачеві про необхідність відривати погляд від екрану при ходьбі. Торкнулися зміни і віртуального помічника Google, який тепер вміє відповідати на дзвінки або відхиляти виклик по голосовій команді.

Google

Прокачала компанія і фірмову екранну клавіатуру GBoard. При копіюванні в буфер обміну шматка тексту, який містить номер телефону, адресу електронної пошти або URL, вони будуть запропоновані для вставки в форматі окремих готових фрагментів.

Читайте також:  Apple Watch оснастять функцією безконтактного управління

Ознайомитися з повним списком нововведень для смартфонів Pixel можна в офіційному блозі Google. За запевненням компанії, апдейт вже доступний в більшості регіонів.