Технології

Навушники Apple отримають вбудований «локатор» і об’ємний звук

Apple AirPods

З виходом iOS 15 новими функціями обзаведуться не тільки смартфони, але і бездротові навушники компанії. У числі прийдешніх нововведень “прокачування” звуку при голосовому спілкуванні, можливість пошуку фірмової гарнітури і розширений список навичок Siri для безконтактної взаємодії з iOS-гаджетами.

Apple

Однією з фішок нової прошивки стане функція Conversation Boost. Вона розроблена, щоб допомогти користувачам більш комфортно спілкуватися в галасливих місцях. Домогтися цього компанія має намір за допомогою технології посилення голосу, яка дозволить власнику AirPods зосередитися на співрозмовнику, а не на навколишніх звуках.

Читайте також:  Мембрана з крихітних «кактусів» збирає питну воду з повітря

Бездротові навушники також зможуть зачитувати текстові повідомлення, повідомлення і навіть списки покупок голосом Siri. Крім того, моделі AirPods Pro і AirPods Max обзаведуться підтримкою сервісу Find My для пошуку гаджетів. Смартфон не тільки допоможе знайти аксесуар, використовуючи модуль Bluetooth, але і подасть нагадування при видаленні від одного або обох навушників на велику відстань.

Останнім, але не менш важливим нововведенням стане Сумісність фірмової акустики з технологіями об’ємного звучання Spatial Audio в рамках сервісів FaceTime і Apple TV, а також Dolby Atmos при запуску треків в Apple Music. Нові функції з’являться у фірмових навушників восени поточного року з релізом iOS 15.