Авто

Знайдено найдорожче паркувальне місце в світі. Його оцінили в 1,3 мільйона доларів

Гонконг

На сайті видання BBC опублікували інформацію про рекордну суму, яку заплатили за одне паркувальне місце. Воно знаходиться в Гонконзі, і за можливість залишати транспортний засіб на території престижного житлового комплексу Mount Nicholson невідомий покупець заплатив 1,3 мільйона доларів.

Гонконг відомий своїм високим рівнем життя, а також величезною перенаселеністю житлових районів. Щільність населення в регіоні становить близько 7000 чоловік на квадратний кілометр. У зв’язку з цим вартість місцевої житлоплощі, а також паркувальних місць, іноді досягає позамежних висот.

Новим рекордсменом серед паркувальних просторів стала ділянка стоянки, розташованої на території престижного житлового комплексу Mount Nicholson, який входить в список найдорожчої нерухомості на території Азії. Вартість паркомісця в цьому районі склала 1,3 мільйона доларів (приблизно 95 мільйонів рублів за поточним курсом).

Читайте також:  Dacia анонсувала масштабний ребрендинг

На думку фахівців, невідомий покупець швидше за все придбав дану ділянку парковки в якості інвестицій. Оскільки нещодавно в цьому ж районі встановили рекордну вартість нерухомості. Орендна плата за апартаменти склала 210 000 доларів на місяць.

У 2019 році інвестор Джонні Чунг Шан-і продав належне йому паркувальне місце в 73-поверховій офісній будівлі The Center в центральному районі Гонконгу за суму еквівалентну 969 000 доларів. Площа машино-місця – 12,5 квадратних метра.