Авто

Нова конструкція електромобілів підвищує автономність на 30%

Page-Roberts

Британські інженери запропонували незвичайну конструкцію електромобіля. На їхню думку, вона дозволить знизити вагу машини, зробити її міцнішою, підвищити безпеку і збільшити запас ходу на значні 30%. Для цього достатньо просто перевернути акумулятор.

Традиційно акумуляторні батареї розташовуються горизонтально і знаходяться в днищі автомобіля. Це збільшує висоту транспортного засобу, робить його важчим, так як потрібен додатковий захист знизу, і менш аеродинамічним, що призводить до зменшення запасу ходу.

Page-Roberts

Британська компанія Page-Roberts запевняє, що знайшла оптимальну конфігурацію. Інженери пропонують поставити акумулятор в салон вертикально, розташувавши його за сидінням водія. Оскільки це незручно для пасажира, його крісло перевернуть.

Читайте також:  Ford розкрив ім'я і дату прем'єри електричного F-150

Представники Page-Roberts відзначають, що це збільшить запас ходу на 30%, захистить батарею від ударів і дозволить зменшити колісну базу. Крім того, під час виробництва подібного типу кузова можна економити до 75 кг матеріалів, а вага транспортного засобу знизиться до 100 кг. Інженери британської компанії вважають, що це також знизить вібрацію і зробить поїздку тихою і плавною.

Незважаючи на гадану цікаву ідею Page-Roberts, є великі сумніви щодо того, що великі компанії зважаться на такі кардинальні зміни. Крім того, сама машина з настільки незвичайним розміщенням пасажирського сидіння може не знайти свого покупця.