Авто

Гіперкар Rimac Nevera перевершив Tesla Roadster в швидкості розгону

Rimac Nevera

Після трьох років інженерних вишукувань хорватська компанія Rimac представила серійний гіперкар Nevera. Електричний автомобіль потужністю 1914 кінських сил отримає 4 двигуни і здатний змагатися в швидкості з Tesla Roadster Ілона Маска.

Новий гіперкар Nevera названий на честь середземноморських штормів в Хорватії. Крім чотирьох електродвигунів загальною потужністю 1914 К.С. він отримає батарею на 120 кВтг, що забезпечує до 550 км автономної їзди.

Заявлена швидкість розгону до 100 км складе всього 1,85 с, що навіть швидше, ніж у знаменитого Tesla Roadster (1,9 с). Правда, Tesla вже працює над новою моделлю, здатною набирати «сотню» всього за 1,1 секунди.

Читайте також:  Mini запропонував незвичну опцію для своїх моделей

Зарядити батарею Rimac Nevera до 80% можна всього за 19 хвилин при використанні розетки потужністю 500 кВт, а максимальна швидкість складе 415 км. За володіння настільки вражаючими характеристиками просять чималі два мільйони євро.

Незважаючи на те що Tesla Roadster володіє більшою автономністю і коштує в 10 разів дешевше, Rimac підкуповує розкішшю і дизайном, та й технологічна сторона не забута. Наприклад, функція Driver Coach, заснована на 13 камерах, 12 ультразвукових датчиках і 6 радарах, допомагає під час поїздки по деяких відомих гоночних треках.

Rimac Nevera надійде в продаж в 2022 році. Всього планують випустити 150 екземплярів, які з високою часткою ймовірності осядуть в закритих гаражах шейхів і кріптовалютних мільйонерів.