Технології

Нова зарядка HUAWEI на 135 Вт підійде для смартфонів і ноутбуків

Huawei

У мережі з’явився перший знімок ще не представленого блоку живлення HUAWEI. Компактний пристрій примітно не тільки високою вихідною потужністю, але і своєю універсальністю: його можна буде використовувати як для лептопів, так і для гаджетів поменше.

Судячи з опублікованого в Weibo знімку, новий аксесуар призначений як для ноутбуків, так і для смартфонів. Блок живлення потужністю 135 Вт підтримує широкий діапазон вихідних напруг при різній силі струму, аж до пікового значення — від 5В / 3А до 20 В / 6,75 А.

Читайте також:  Sony «випадково» розкрила новий смартфон з підекранною камерою [ФОТО]

Зарядне Huawei

Джерело також заявляє про сумісність новинки з більшістю популярних протоколів швидкої зарядки: PD, DCP, QC2.0, QC4, FCP, SCP та іншими.

Повідомляється, що новинка отримає універсальний порт USB Type-C. вона зможе замінити відразу кілька блоків живлення для різних гаджетів в якості альтернативи розсипу окремих ЗУ, що зручно як в подорожах, так і в побуті.

Аксесуар вже пройшов сертифікацію у регулятора FCC і імовірно буде представлений разом з новою флагманською серією HUAWEI P50. Актуальні моделі смартфонів бренду підтримують вхідну потужність до 66 Вт. Вартість нового блоку живлення поки невідома.