Технології

Інсайдер: смарт-годинник Apple Watch стануть менш залежні від iPhone

Apple watch

Незважаючи на широкий набір функцій, розумний годинник Apple багато в чому покладаються на пов’язаний з ними смартфон. Незабаром ситуація може покращитися: в Twitter з’явився інсайдерський звіт, пов’язаний з ще не анонсованими новими можливостями корисного аксесуара.

Apple

Розробник під ніком Khaos Tian опублікував фрагмент коду прошивки watchOS 8. За його спостереженнями, в операційній системі вперше з’явилася Згадка власних версій додатків «контакти» і «поради». Раніше скористатися їх функціями власники розумних годин могли тільки за допомогою смартфона.

Читайте також:  Apple захистила своїх користувачів від крадіжки 1,5 мільярда доларів

Крім того, джерело вказує на прийдешнє поява в прошивці програми «Mind», яке поки не було представлено ні на одному пристрої Apple. З чуток, мова може йти про програмний інструмент для моніторингу рівня стресу користувача.

Про підготовлювані поліпшення в watchOS для відстеження стану здоров’я нещодавно повідомляли і журналісти Bloomberg, проте ніяких подробиць вони не наводили.

Раніше Apple зробила перший крок до “відв’язки” фірмових годин від смартфонів, випустивши сімейну функцію, за допомогою якої діти можуть використовувати Apple Watch, підключені до iPhone батьків. Детальні подробиці про майбутню watchOS 8 Інсайдер і сама компанія поки не розкривають.