Авто

Toyota запропонувала революційну гарантію на старі машини

Обслуговування авто

Фірма Toyota запропонувала революційну гарантію, якою зможуть скористатися власники і нових, і старих машин. Нова програма Toyota Relax поширюється на всю лінійку японської фірми.

Гарантія Toyota Relax активується автоматично після обслуговування у офіційного дилера, якщо автомобіль задовольняє двом умовам: пробіг не перевищує 100 тисяч миль (161 тисяча кілометрів), а вік — не старше десяти років.

Поки програма Toyota Relax діє тільки у Великобританії, і її введення має компенсувати скорочення гарантії на нові автомобілі японської марки. З 1 червня 2021 року звичайна гарантія від Toyota UK скоротилася з п’яти років і 100 тисяч миль (161 тисяча км) до трьох років і 60 тисяч миль (96 тисяч км).

Читайте також:  Tesla розповіла, як часто займаються її електромобілі

Скористатися перевагами Toyota Relax зможуть власники старих машин, які давно не обслуговувалися у дилерів, і на які звичайна гарантія не поширюється. Однак як тільки клієнт проведе технічне обслуговування у офіційного дилера Toyota у Великобританії, гарантія автоматично відновитися і буде продовжена на рік і десять тисяч миль (16 тисяч кілометрів).

Toyota UK передбачає, що офіційні дилери можуть виставити солідний рахунок на обслуговування старих автомобілів, тому власнику запропонують безвідсоткову розстрочку за те. Пролонгувати гарантію можна до тих пір, поки на одометрі не буде більше 100 тисяч миль (161 тисячі кілометрів), або вік машини не перевищить десяти років.

Читайте також:  Audi запропонувала користуватися навігаційною системою за передплатою

Підхід до сервісу, випробуваний Toyota у Великобританії, можна назвати революційним, адже зазвичай за продовження гарантії клієнту потрібно платити окремо, при цьому обов’язкове обслуговування у офіційних дилерів автовиробник не скасовує. Десятирічна гарантія буде поширюватися на всю лінійку Toyota UK незалежно від типу двигуна, тобто під програму потрапляють і гібриди, і водневий седан Mirai.

Toyota підкреслює, програма Relax працює аналогічно звичайній гарантії, і ніяких винятків, застережень і прописаних дрібним шрифтом умов немає. Японська фірма вважає, що пропозиція Relax посприяє підвищенню цін на автомобілі Toyota на вторинному ринку.