Авто

Tesla Cybertruck отримає кришку вантажного відсіку з сонячними батареями

Cybertruck

Відомство з патентів і товарних знаків США зареєструвало патентну заявку американської компанії Tesla на вбудовані в кришку вантажного відсіку електричного пікапа Cybertruck сонячні батареї.

Як повідомляє видання Teslarati, в каталозі відомства з патентів і товарних знаків США (USPTO) з’явилася патентна заявка виробника електромобілів Tesla на інтегровані в кришку вантажного відсіку пікапа Cybertruck сонячні панелі — 110 елементів у вигляді окремих планок.

Читайте також:  Porsche показала 1000-сильний електромобіль GT4 E-Performance

Коли кришка вантажного відсіку закрита, сонячні панелі на зовнішній стороні заряджають акумуляторну батарею пікапа. У складеному стані планки з сонячними батареями, очевидно, будуть змотуватися в рулон або складатися у вигляді гармошки.

Ілон Маск писав у своєму Twitter, що сонячні панелі здатні збільшувати Пробіг Cybertruck на одній зарядці акумулятора приблизно на 25 кілометрів на день, а може бути і більше — якщо пощастить з погодою.

Глава Tesla також зазначив, що в разі установки на електропікап розкладних сонячних батарей автономність може вирости ще на 50-65 кілометрів на день.

В такому випадку, за задумом Маска, Cybertruck може стати повністю автономним, так як середньостатистичний добовий пробіг в США становить якраз 50 кілометрів. Які з цих функцій втіляться в серійній версії електропікапа, поки невідомо.

Читайте також:  Ferrari анонсувала загадкову "відкриту" новинку

Поставки Tesla Cybertruck планувалося почати в другій половині нинішнього року, але, за чутками, запуск може бути перенесений на 2022 рік.