Авто

BMW визнала, що седан M550i xDrive повільніше, ніж заявлено

BMW M5

Північноамериканський офіс BMW визнав, що оновлені седани 540i xDrive і M550i xDrive повільніше, ніж заявлено в рекламі. Проблема торкнулася машин 2021 модельного року – через неправильну прошивку при розгоні з лонч-контролем тиск наддуву виявляється нижче необхідного, тому топ-версії «п’ятірок» не відповідають паспортним характеристикам. Фірма BMW повідомила власників і дилерів про дефект і пообіцяла виправити його до кінця літа.

Невідповідність реальних і паспортних динамічних характеристик оновлених BMW M550i xDrive помітив американський журнал Car & Driver.

Читайте також:  Дві секунди до «сотні» і мультимедіа потужністю, як Playstation 5: Tesla представила найшвидший електрокар в світі

Оглядачі видання протестували два різних седана з прес-парків BMW USA, але 530-сильні седани розмінювали 60 миль на годину (96 кілометрів на годину) за 3,9 і 4,1 секунди відповідно, хоча в рекламному буклеті баварської марки були вказані 3,6 секунди.

Заправка іншим бензином проблему не вирішила, і незабаром після офіційного запиту BMW визнала, що справа в програмному збої, який торкнувся седани 2021 модельного року в специфікаціях 540i xDrive і M550i xDrive.

Фахівці BMW пообіцяли підготувати потрібну прошивку влітку і оновити програмне забезпечення на всіх проблемних седанах. Чи поширюється дефект тільки на машини для ринку США, або проблема характерна для всіх оновлених BMW 540i xDrive/M550i xDrive місцеве представництво не повідомило.

Читайте також:  Автомобілі BMW сповіщатимуть про камери на дорогах

Джерело: Car & Driver