Авто

Журналісти дізналися про власників унікального Rolls-Royce за 28 мільйонів доларів

Rolls-Royce Boat Tail

Журналісти британських таблоїдів The Telegraph і Daily Mail дізналися про власників унікального Rolls-Royce Boat Tail за 28 мільйонів доларів. За даними видань, демонстраційний кабріолет належить співачці Бейонсе і її чоловікові, реперу Jay-Z. І Rolls-Royce, і представники зіркової пари відмовилися від коментарів, але ЗМІ наводить докази інсайдерської інформації.

Сам факт того, що ексклюзивний кабріолет Boat Tail виготовлений на замовлення подружньої пари підтверджує реліз Rolls-Royce.

Читайте також:  Honda представила новий Civic-седан

В описі моделі сказано, що власник віддає перевагу шампанському Armand de Brignac, і це перший натяк на репера Jay-Z, адже музикант був співвласником цієї виноробної компанії до початку 2021 року.

За даними Daily Mail, блакитний відтінок інтер’єру Rolls-Royce Boat Tail названий Blue Ivy на честь старшої дочки Бейонсе і Jay-Z. нарешті, обидва музиканти залишили свої автографи на кришці моторного відсіку — це журналістам повідомило джерело в Rolls-Royce.

Зацікавлені сторони відмовилися від коментарів, так що поки інсайд британських журналістів не підтверджений. Більше інформації про Rolls-Royce Boat Tail буде розкрито на офіційній презентації кабріолета 8 червня. Ймовірно, на заході буде розкритий дизайн двох інших Boat Tail, а також підтверджені технічні характеристики новинки.

Читайте також:  Cadillac пояснив, чому у Lyriq немає переднього багажника

Джерело: The Telegraph