Політика

Зеленський назвав ПП-2 “зброєю” Росії

Північний потік - 2

У Києві не очікували, що кулі до цієї “російської зброї можуть бути надані такою великою країною, як США”.

Президент України Володимир Зеленський назвав російський газопровід Північний потік-2 “зброєю Кремля”, скасування санкцій США проти якого здивувало його. Про це йдеться в інтерв’ю українського лідера порталу Axios, опублікованому в неділю, 6 червня.

Таким чином глава Української держави прокоментував рішення Білого дому не вводити санкції проти компанії-оператора ПП-2.

“На жаль, це точно не спрямовано на підтримку України. Тому я сказав, що дійсно був здивований. Я справді думав, що стосується Північного потоку-2, що США, скажімо так, залишалися останнім оплотом”, – зазначив Зеленський.

Читайте також:  Шмигаль озвучив вигоду від накопичувальних пенсій

За його словами, в Києві не очікували, що кулі до “російському зброї” у вигляді Північного потоку-2 “можуть бути надані такою великою країною, як США”. У зв’язку з цим, побоюється Зеленський, довіра українців до Америки може сильно ослабнути.

Також глава держави розповів, що дізнався про скасування санкцій з преси, а не від американської влади, яка подавала Україні прямі сигнали щодо російського трубопроводу, що стало для нього другим “сюрпризом” у цьому питанні.