Авто

Стала відома потужність екстремального пікапа Ford F-150 Raptor

F - 150 Raptor

Хоча Ford презентував суперпікап F – 150 Raptor нового покоління ще в лютому, його потужність досі залишалася загадкою, проте тепер заповітні цифри раптом виявилися в одній з офіційних фордівських інструкцій.

Як повідомляє видання Ford Authority, в керівництві з буксирування причепів і кемперів зразка 2021 року, яке нещодавно випустив Ford, з’явився і екстремальний пікап F-150 Raptor, причому в таблиці вказана і потужність його двигуна.

Виробник досі не оприлюднив ці дані офіційно, так само як і динамічні характеристики “Раптора” нового покоління. Згідно з інструкцією, бензинова 3,5-літрова силова установка Ford EcoBoost V6 High-Output на новому суперпікапі зберегла ту ж потужність, що була у Raptor попередньої генерації — 457 кінських сил, незважаючи на нові Турбокомпресори і модернізовану систему охолодження.

Читайте також:  Названо 5 найпопулярніших старих іномарок в Україні

Різниця лише в тому, що максимальна потужність тепер досягається на 5850 оборотах в хвилину проти рівно 5000 у колишньої версії мотора, хоча крутний момент, навпаки, досягає пікового значення в 692 ньютон-метра вже при 3000 оборотах в хвилину проти 3500 у минулого покоління «Раптора».

Суперпікап здатний буксирувати причіп масою до 3700 кілограмів і перевозити максимальне корисне навантаження в 635 кілограмів. Ці значення приблизно на 90 кілограмів більше, ніж було у попереднього F-150 Raptor. У наступному році суперпікап повинен отримати і мотор V8 – в модифікації з приставкою R.