Технології

Рюкзак-вертоліт пройшов перші льотні випробування [ВІДЕО]

Рюкзак-вертоліт

У реактивного ранця Gravity Industries з’явився перспективний конкурент. Нещодавно відбулися перші випробування літаючого ранця. Пристрій, що отримав нехитру назву CopterPack, змогло підняти в повітря пілота і повернути його на землю без пригод.

На відео можна побачити політ незвичайного пристосування. Виробник називає свою розробку рюкзаком-вертольотом і вказує на можливість вертикального зльоту і посадки. За спиною у пілота знаходяться два ротори, що створюють достатню для підйому тягу. CopterPack працює на електродвигуні, але ні про його потужності, ні про ємність акумуляторів, ні про максимальну тривалість польоту інформації поки немає. Лише повідомляється, що корпус пристрою виготовлений з міцного і легкого вуглецевого волокна.

Читайте також:  Qualcomm QCC3050: новий чіп для преміальних TWS-навушників

Перший пробний політ відбувся на пляжі в Австралії. Пілот був одягнений в захисний костюм і мотоциклетний шолом. Оскільки виробник не розкриває ТЕХНІЧНІ характеристики, немає точної інформації про максимальну висоту, на яку апарат може підняти пілота. Невелика вага CopterPack дозволяє користувачеві переміщатися з ним по землі пішки без видимих незручностей.

Пристрій був міцно зафіксований на спині пілота. До речі, виробник передбачив можливість розмістити парашут на випадок, якщо ротори заглохнут. Однак під час випробувань пілот не піднімався занадто високо, тому необхідності в подібному захисті не було.