Технології

Найбільший постачальник м’яса на планеті піддався кібератаці

JBS

Бразильська компанія JBS, найбільший постачальник м’яса в світі, що відповідає за 25% ринку США, була змушена призупинити роботу після масштабної кібератаки. Вказується, що це був скоординований удар по виробничих потужностях.

Судячи з усього, проблеми почалися ще 30 травня, в той час як персонал дізнався про перебої 31 травня з внутрішньої пояснювальної записки. Тоді ж почали закриватися найбільші виробничі цехи в США. Одночасно з цим були відключені Керуючі комп’ютерні системи в Австралії та Північній Америці. Резервні сервера в ході атаки не постраждали, але про повні масштаби проблеми керівництво замовчує.

«В даний час у компанії немає будь-яких доказів того, що дані клієнтів, постачальників або співробітників були скомпрометовані або використовувалися неналежним чином в результаті ситуації, що склалася», — запевняють представники JBS.

Читайте також:  У Chrome з'явилася нова функція захисту ПК від хакерів

Відомо, що виробник контролює 25% всієї м’ясопереробки в США і близько 20% в Австралії, де у компанії 47 підприємств і приблизно 11 000 співробітників. Розслідування триває, але реальний збиток від позапланової зупинки виробництва ще тільки належить оцінити.