Авто

Європейці почали їздити на електрокарах більше, ніж на машинах з традиційними моторами

Електромобіль

Дослідження, проведене на замовлення компанії Nissan, показало, що європейські автовласники проїжджають в рік на електрокарах більше, ніж на машинах з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. При цьому більшість водіїв “зелених” автомобілів не лякає обмежений запас ходу: як виявилося, вони цілком задоволені наявною на сьогоднішній день кількістю зарядних станцій.

За результатами дослідження з’ясувалося, що власники електромобілів проїжджають на рік на 630 кілометрів більше, ніж господарі машин з ДВС. Як зазначає віце-президент з продуктової стратегії Nissan Europe Арно Шарпантьє, це зайвий раз доводить, що» батарейні «машини – не тільки» розумний вибір”, які роблять з оглядкою на природу, але і дійсно зручні засоби пересування.

Читайте також:  Компанія Renault зупинила розробку нових дизельних моторів

“Не дивно, що люди тепер їздять на електромобілях більше, ніж на машинах з ДВС. Ми впевнені, що з появою нових електромобілів побоювання з приводу дальності ходу скоро підуть у минуле”, – сказав Шарпантьє.

В середньому власники традиційних машин проїжджають за рік 13 600 кілометрів, а господарі електрокарів — 14 300 кілометрів, йдеться в дослідженні. При цьому найбільш захопленими водіями “зелених” автомобілів виявилися італійці: щорічно вони намотують більше 15 000 кілометрів. Жителі Нідерландів, які найменше користуються своїми електрокарами, проїжджають 14 800 кілометрів.

Більшість водіїв похвалили свої електричні автомобілі: 69 відсотків відзначили, що задоволені існуючою інфраструктурою і кількістю зарядок, а 70 відсотків заявили, що запас ходу виявився більше, ніж вони очікували. При цьому саме він утримує адептів традиційних ДВС від покупки електрокара: з 30 відсотків заявили, що ніколи не куплять такий автомобіль, 58 відсотків назвали причиною маленький запас ходу на одній зарядці.

Читайте також:  Три найгірші авто з пробігом, які часто ламаються

Джерело: Carscoops