Авто

Ford збирає більше електричних Mustang, ніж звичайних

Ford Mustang Mach-E

Компанія Ford опублікувала дані про кількість зібраних автомобілів на заводах в Мексиці і США. Виявилося, що з конвеєра мексиканського підприємства вперше зійшло на 1,7 тисячі більше електромобілів Mustang Mach-E, ніж бензинових купе і кабріолетів на заводі у флет Роке в штаті Мічиган. При цьому звичайні “Мустанги” все ще популярніші електричних кросоверів: з початку 2021 року реалізували 29,2 тисячі нових поні-карів проти 10,5 тисячі електрокросів Mustang Mach-E.

Згідно зі звітом американської марки, за п’ять місяців Цього року в Мексиці виробили 27 816 батарейних кросоверів Mustang Mach-E, в той час як в Мічигані випустили 26 089 купе і кабріолетів Mustang з традиційним ДВС. Незважаючи на перевагу в бік електрокарів, Ford поки не має наміру повністю відмовлятися від виробництва звичайних «Мустангів»: раніше в компанії запевнили, що модель протримається на конвеєрі як мінімум ще одне покоління, так як вона залишається найбільш продаваним спортивним автомобілем в світі.

Згідно з проведеним Ford дослідженням, Mustang нинішнього покоління, який випускається з 2014 року, виявився привабливим для покупців ще більш старшого віку, ніж його попередники, хоча ця тенденція триває вже як мінімум десять років. У компанії це пояснюють ностальгією клієнтів по 60-х роках минулого століття.

Електричний кросовер Mustang Mach-E в свою чергу адресований тим шанувальникам марки, для яких купе стало незручним і вони вибирають більш практичний автомобіль. До речі, спочатку модель повинна була отримати інше ім’я, а коли з’ясувалося, що кросовер отримає назву Mustang, фанати класичної моделі збунтувалися і створили петицію з вимогою прибрати логотипи поні-кара з батарейного позашляховика. У Ford на це заявили, що доклали максимум зусиль, щоб електричний Mustang Mach-E мав право носити культове ім’я.

Читайте також:  Експерти попередили українців про небезпеку гаражного автосервісу

На початку 2021 року стало відомо, що у Ford виникли проблеми з поставками Mustang Mach-e через проблеми з якістю. Автовиробнику знадобився додатковий місяць, щоб провести перевірки і усунути виявлені дефекти.