Технології

У WhatsApp з’явиться довгоочікувана підтримка декількох пристроїв

WhatsApp

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг і глава WhatsApp Вілл Кеткарт дали порталу WABetaInfo велике інтерв’ю щодо прийдешніх змін в найпопулярнішому месенджері в світі. За їх словами, вже скоро додаток зможе працювати на декількох пристроях одночасно.

В ході листування в самому WhatsApp Марк Цукерберг і Вілл Кеткарт розповіли про головні нововведення, які варто чекати користувачам месенджера в доступному для огляду майбутньому.

Так, розробникам вдалося вирішити якусь технічну проблему, в результаті чого повідомлення і контент в WhatsApp зможуть коректно синхронізуватися на різних пристроях.

Читайте також:  Новий Apple iPad mini: дата презентації та ключові характеристики

Таким чином, до одного аккаунту можна буде підключити до чотирьох різних гаджетів одночасно, навіть коли на основному відсутнє з’єднання з Інтернетом. Було відзначено, що це не вплине на роботу наскрізного шифрування, тому листування залишиться такою ж безпечною.

WhatsApp

Ще одним нововведенням стануть зникаючі зображення і відео: вони будуть автоматично видалятися після того, як одержувач подивився їх один раз. Зараз користувачі можуть вручну вказати “термін життя” самознищуваних повідомлень. Крім того, в налаштуваннях можна буде включити так званий режим зникнення. Після його активації у всіх нових чатах повідомлення будуть автоматично видалятися після закінчення семи днів. Нарешті, побічно було підтверджено, що з’явиться версія WhatsApp для iPad.

Читайте також:  Ентузіаст перетворив Telegram в безкоштовне безлімітне сховище

Точних термінів релізу нових функцій поки немає. Лише відомо, що підтримка декількох гаджетів з’явиться в публічній бета-версії WhatsApp в найближчі два місяці.