Технології

Операційну систему Google Fuchsia запустили і випробували на ПК [ВІДЕО]

Google Fuchsia

Журналісти ресурсу 9to5Google запустили операційну систему на ноутбуці з Ubuntu Linux за допомогою емулятора. Він являє собою попередньо створений образ операційної системи, який дозволяє ознайомитися з її можливостями задовго до появи загальнодоступної релізної версії.

Поточна збірка Fuchsia дозволяє відкривати безліч вкладок в браузері і навіть використовувати його в декількох вікнах одночасно. Користувачеві доступні налаштування часу і дати, яскравості дисплея, а також можливість перегляду параметрів системи. Крім того, автори ролика продемонстрували запуск ряду вбудованих додатків, таких як календар.

Читайте також:  Інсайдери: Windows 11 зможе запускати Android-додатки

За словами журналістів, Зараз можливості операційної системи невеликі, проте у розробників є потенціал для створення власних додатків, які будуть працювати на новій платформі. У документації до Fuchsia OS зазначено, що вона підтримує мову програмування Dart, який використовується у фреймворку Flutter для створення додатків.

Резюмуючи експеримент, журналісти підкреслили, що Fuchsia OS поки не готова працювати на ПК і мобільних пристроях в якості основної ОС, і в поточному вигляді буде цікава в першу чергу ентузіастам.

Джерело: 9to5Google