Авто

Lexus NX готується до зміни покоління: нова фотографія і дата дебюту

Lexus NX

Компанія Lexus оголосила дату прем’єри NX нового покоління – вона пройде в онлайн-форматі 12 червня 2021 року. Поки ж можна розглянути корму автомобіля, відображену на свіжому тизері на тлі гори Фудзіяма: задні ліхтарі кросовера дещо змінили і тепер їх з’єднує світиться смуга, що простягнулася практично у всю ширину кузова.

Новий Lexus NX раніше став жертвою витоку-відео, на якому автомобіль можна було розглянути з усіх ракурсів, в тому числі і салон, злили в Мережу. У ролику продемонстрували початкову модифікацію з індексом NX 200, а також гібридні версії NX 350h і 450h+. Серйозних змін у зовнішності кросовера не передбачається: новинка отримала світлодіодні денні ходові вогні і решітку радіатора з візерунком з вертикальних елементів.

У салоні з’явилися новий сенсорний екран мультимедійної системи, компактний важіль коробки передач і бездротова зарядка для смартфона, а режими руху як і раніше перемикаються за допомогою «шайби». Панель приладів повністю цифрова, а опціонально доступний проекційний дисплей.

В основу Lexus NX другого покоління ляже модифікована версія “тойотівської” платформи TNGA-K. }ї, а також бензоелектричну силову установку, кросовер запозичить у RAV4 Prime. Вона складається з 2,5-літрового бензинового ДВС на 177 кінських сил і пари електромоторів, встановлених на кожній з осей. На RAV4 Prime сумарна віддача агрегатів становить 306 кінських сил, однак на NX вона може виявитися вище.