Авто

Нові BMW отримають проектори замість традиційних дзеркал заднього виду

BMW

Компанія BMW запатентувала альтернативну технологію, яка в майбутньому може замінити традиційні дзеркала заднього виду, а також відеокамери, які застосовують в деяких сучасних електрокарах. Інноваційні проектори зможуть проектувати інформацію про події на дорозі на бічні стекла автомобіля, за аналогією з існуючим проекційним дисплеєм на лобовому склі.

Нова технологія передбачає наявність відеокамер, які зможуть збирати інформацію про події на дорозі з боків і ззаду автомобіля. Отримані кадри за допомогою блоку управління будуть надходити на унікальні проектори, розташовані в бічних стеклах транспортного засобу. На думку представників компанії, подібна технологія поліпшить аеродинаміку автомобілів, а також дасть додаткові можливості для творчого мислення дизайнерів.

Читайте також:  Porsche планує випустити ще один електричний седан

Існуючі відеокамери, які застосовують в деяких електрокарах в якості дзеркал заднього виду виводять візуальну інформацію на бічні стійки автомобіля. При цьому водіям не завжди зручно фокусувати зір на новому місці. Система проекторів дозволить зберегти звичну відстань до виведення інформації і, як наслідок, водій буде менше втомлюватися в дорозі.

Ще однією перевагою використання проекторів стане можливість застосування в нових “дзеркалах” технології доповненої реальності. Подібна система зараз активно використовується для проектування інформації на лобових стеклах. Крім того, проекційні дисплеї Дозволять регулювати яскравість зображення, що буде додатковою перевагою при їзді в темний час доби.

Читайте також:  Розкрито зовнішність оновленого флагмана Kia

Єдиним недоліком, який належить вирішити фахівцям стане необхідність фіксації частини бічного скла. Якщо цього не зробити, водій позбудеться проекційних «дзеркал» заднього виду.

Джерело: The Drive