Технології

Нова iOS «вбиває» акумулятор iPhone. Так кажуть користувачі

iOS 14.5

Незабаром після релізу iOS 14.6 в мережі почали з’являтися скарги користувачів iPhone, незадоволених новою прошивкою. За їхніми словами, після апдейту фірмові смартфони почали втрачати заряд акумулятора буквально на очах, при цьому проблема торкнулася гаджетів різних поколінь.

Більшість “постраждалих” заявляє про некоректну роботу АКБ в самих різних сценаріях, навіть якщо смартфон не використовується. Так, власник iPhone 12 повідомив про втрату 30% заряду за ніч. Прискорену розрядку також підтвердив один з власників iPhone XR, заодно поскаржився на проблему в роботі дисплея після оновлення прошивки.

iOS

Багато користувачів стверджують, що їх смартфони не «доживають» до вечора. На Reddit з’явився пост, що розповідає про зниження заряду iPhone 12 mini з 98% до 1% за 6 годин і 24 хвилин. Деякі пов’язують проблему не з установкою iOS 14.6, а з додатком «подкасти», інші звинувачують в ситуації, що склалася пошукові маячки AirTags.

Читайте також:  HUAWEI Watch 3 показали на реальних знімках

Поки невідомо, чи поширилася проблема масово, або торкнулася лише невелика кількість користувачів. Сама Apple з’явилися в соцмережах і на форумі компанії скарги ще не прокоментувала.